31/12/2023
Viszlát 2023!
Sok mindent hoztál, jót, rosszat egyaránt.
A jókért hálás vagyok! 🙏
➡️Hálás vagyok a megértő ügyfeleimért, akikkel öröm együtt dolgozni.
➡️Hálás vagyok, hogy olyan feladatokat végezhetek, amiket szeretek, és örömmel töltenek el, amik úgy beszippantanak néha, hogy közben nem is érzem az idő múlását.
➡️Hálás vagyok, hogy sok vállalkozótársra már barátomként tekinthetek.
➡️Hálás vagyok, hogy a vállalkozásomnak köszönhetően sosem kellett a gyerekmegőrzésen gondolkoznom betegség esetén.
➡️Hálás vagyok, hogy gyerekeim egyetlen fellépéséről, szerepléséről sem maradtam le munka miatt.
➡️Hálás vagyok, hogy a kitűzött terveim jelentős részét sikerült megvalósítanom.
Megtanultam elfogadni, elengedni, minden helyzetben a jót meglátni, és abból a még jobbat kihozni.
Igazán tartalmas év lett, köszönöm! 🤗
2024, csak jókat kérek, köszi, de abból jó sokat. 😁