Kúkeria

Kúkeria - susienky v bio/demeter kvalite
- kolaciky AJ BEZ: lepku/mlieka/🥚/vegan



Ako vám chutili lamingtony/🦔🦔 z vianočnej krabičky? My dojedáme posledné kúsky v Holandsku (nie tie vianočné, robila som...
06/01/2026

Ako vám chutili lamingtony/🦔🦔 z vianočnej krabičky? My dojedáme posledné kúsky v Holandsku (nie tie vianočné, robila som ešte 2x dávku 😅🤣 lebo vkuse mi zostávalo ešte niečo - karamel či poleva a nerada plytvám. Každá výhovorka dobrá dorobiť ježurkov, čo? 🤣). Ježkovia sú jeden z mojich obľúbených koláčikov celkovo a toto kombo 'lieska + karamel ma dosť baví 🤤🤗



Bio linecké srdiečka 🥹 Už sú pekne pobalené a nachystané na dlhú, 1200km dlhú cestu na sever Európy a som úprimne zvedav...
02/01/2026

Bio linecké srdiečka 🥹
Už sú pekne pobalené a nachystané na dlhú, 1200km dlhú cestu na sever Európy a som úprimne zvedavá na reakcie "ochutnávačov" inej národnosti ktorí nimi budú obdarovaní ❤️
Linecké tisícky tvarov a náplní sú tzv. môj signature koláčik alebo minimálne jeden z nich. Hlavne tie slivkové určite. A ešte slaný karamel je veľmi obľúbený. Všetko to začalo okolo sušienok pred rokmi a vlastne nikdy ani neprestalo aj keď som postupne začala pridávať aj iné druhy koláčikov, menej "sušienkoidných". Receptúra zostala nezmenená roky, jedine prišli menšie obmeny v použitých surovinách. K vyššiemu štandardu 🥰❤️ lebo


Milí moji, citim vdacnost v srdci za kazdu jednu krabicku kolacikov ci lineckych ktore zdobia vase sviatocne stoly ❤️ A ...
24/12/2025

Milí moji, citim vdacnost v srdci za kazdu jednu krabicku kolacikov ci lineckych ktore zdobia vase sviatocne stoly ❤️ A aj za to, ze ste si dali tu namahu a nielen zdielali so mnou dojmy z kolacikov ale prisli ste si po ne z Nitry/Trnavy/po ceste z Linz/Prievidze/Trencina alebo ste brali po 3-4 krabičky pre celú rodinu. Čarovné a neuveriteľné a chcem Vám len povedať, že si to veľmi vážim. Každého jedného z Vás ktorí si chcel dopriať niečo s láskou a starostlivosťou vyrobené mojimi dvoma rukami a pomocnými manzelovymi ktory mi pomaha skor s inymi zalezitostami okolo celeho procesu akou je distribucia ❤️ Skoda ale, ze aj on nevie piect, hodilo by sa to haha 😂.
Uprimne Vam zelam krásne Vianoce, či už tradične alebo menej tradične, či už doma alebo v inej krajine a v teple, tak ako sa Vam paci a chcete mat. Dôležitá je spoločnosť, všetko ostatné je "doplnok" ktory len dotvara celok 🥰
Velka vdaka, že volíte ❤️
Majte krasne Vianoce 🎄❤️✨️

Bio Pani Perníčková poteší nielen menších ale aj väčších 🥰 Táto skončila rozdelená na polovicu ihneď po fotení 😁 Každá j...
30/11/2025

Bio Pani Perníčková poteší nielen menších ale aj väčších 🥰 Táto skončila rozdelená na polovicu ihneď po fotení 😁 Každá jedna Perníčková je zabalená v krabičke, previazaná stuhou, s milou básničkou. Ešte do zajtra večera (pondelok) je možné rezervovať tú svoju ✨️

Foto ako vždy od Michaela M photography&painting (zas mám tradične mega problém vybrať aj vianočné 🙈🤣)

Modelky: moje dcérenky ❤️🥰

🎅 Mikuláš 2025 🎅Všetko stíhame nebojte, prevzatie takto o týždeň v piatok 05/12 rovno z chladničky do čižmičky 😊 Objedná...
28/11/2025

🎅 Mikuláš 2025 🎅

Všetko stíhame nebojte, prevzatie takto o týždeň v piatok 05/12 rovno z chladničky do čižmičky 😊 Objednávky prosím do pondelka večera 01/12.

1) MIKULÁŠSKA KRABIČKA:
Všetky koláčiky sú BEZlepkové, BEZvajecne, s možnosťou vegan verzie (prosím uviesť) zo surovín prevažne v bio/demeter kvalite. Je možnosť 2 veľkostí krabičky (menšia alebo rodinná väčšia 😇).
Krabička obsahuje:
- bonbóny perníček (mensia 2ks/väčšia 3ks)
- plnené oriešky malina + vanilka (2ks/3ks)
- zrno pistácia + datle (2ks/3ks)
- veľký bounty košíček (2ks/3ks)
Menšia krabička 8ks/20e
Väčšia krabička 12ks/30e

2) PANI PERNÍČKOVÁ:
Ideálny "mikulášik" pre menších ale kľudne aj väčších milovníkov môjho špaldového autorského cesta na linecké. 😊 Je komplet zo surovín v bio kvalite, plnená výborným slivkovým džemom s absolútne čistým zložením. V krabičke previazanej stuhou a ako bonus: mikulášska básnička 🎅🥰.
Možnosť aj bezlepka vegan verzie (pohánkovo - ovsená), pýtajte si 🥰.
Váha min. 200g/10e

3) BIO ŠPALDOVÉ CESTO:
Samozrejme nechýba ani bio špaldové cesto na linecké "ready to bake" v balení spolu s formičkou značky Tescoma s vianočným motívom.
Pripravené priamo na radostné chvíle napríklad s deťmi a takmer bez práce 😊
600g/17e

Doprajte si kvalitu nad kvantitu aj na Mikuláša 😊🎅✨️

Foto by Michaela M photography&painting ✨️💫

17/11/2025

Dnešné sychravé počasie úplne pozýva k začatiu (pred)vianočnej atmosféry, napríklad aj upečením prvých koláčikov z špaldového cesta ktoré si môžete objednať tak ako po minulé dva roky a rovno začat vykrajovať (takmer) bezpracne 🥰

Na vianočnú limitku je naopak takmer naplnený stav, zostávajú posledné 3 voľné krabičky za čo Vám veľmi pekne ďakujem ❤️🙏
Voľte kvalitu nad kvantitu ✨️

Video made by Michaela M photography&painting 💫

🎄 Páči sa, very merry limited vianočná krabička '2025🎄 Ako vždy s láskou upečené, zo staroslivo vybraných surovín, preva...
14/11/2025

🎄 Páči sa, very merry limited vianočná krabička '2025🎄

Ako vždy s láskou upečené, zo staroslivo vybraných surovín, prevažne bio (ale aj v biodynamickej demeter kvalite) z Rakúska/Nemecka priamo na Váš sviatočný stôl.
Doprajte si kvalitu nad kvantitu ✨️

🎄VIANOČNÁ KRABIČKA: má jednu veľkosť, je komplet BEZlepková, pripravená s použitím masla. Je možnosť AJ VEGAN verzie (koláčiky sú identické, avšak vo vegan prevedení).
Koláčiky v oboch variantách sú pripravené s použitím organickej čokolády Virunga 70% od holandskej značky Original beans. Je to čokoláda s príbehom a je to nielen čokoláda, je to zážitok :)
Krabička váži min 930g a obsahuje:
- úľ dvojitá pistácia (4x)
- bonbón bio vaječný likér (4x)
- zrno demeter káva (4x)
- lamington lieskovec + karamel (4x)
- úľ malina + kešu (4x)
Cena 55e (platí aj pre vegan variantu)

🎄BIO LINECKÉ: Okrem mix krabičky je možné doobjednať aj vaše/moje milované linecké. Tentokrát v tvare menších srdiečok, plnené 100% slivkovým lekvárom. Je možná aj bezlepková vegan verzia (pohánkovo-ovsené). Obe varianty lineckých sú z surovín a múky.
Varianty:
500g linecké slivka/min 22ks/26e
500g linecké slivka + polomáčané v organickej čokoláde Original beans/min 20ks/30e

🎄BIO ŠPALDOVÉ CESTO: A samozrejme nechýba ani špaldové cesto, ready to bake s inštrukciami na upečenie a malým milým bonusom v podobe vykrajovačky zn. Tescoma. Dodanie možné odteraaaz každý piatok až do 19.12., prípadne podľa dohody.
600g/17e

Ponuka je aktuálna do naplnenia stanovenej kapacity a už teraz sa teším ako mojou malou časťou spestrím vaše sviatočné dní 🥰

📸 ako inak Michaela M photography&painting 🫠

Prípravy na fotenie vianočnej krabičky vrcholia. Staronové klasiky a malý teaser ako bonus: krabička bude komplet vytvor...
12/11/2025

Prípravy na fotenie vianočnej krabičky vrcholia. Staronové klasiky a malý teaser ako bonus: krabička bude komplet vytvorená výlučne s Bio čokoladou od holandskej značky Original beans ❤️
Túto čokoládu testujem už dlhšie či už súkromne alebo pracovne a konečne Vám viem exkluzívne predstaviť krabičku výlučne len s použitím čokolády Cru Virunga 70% s tónmi čierneho čaju a morello višní. Kakao používané k výrobe tejto čokolady, objavili Original Beans v srdci národneho parku vo východnom Kongu - Virunga! V tomto národnom parku žije v dažďovom pralese takmer 900 horských goril a táto čokoládovna prispieva na chod parku a podporuje miestnych farmárov. Konkrétne 70% Virunga získala aj 3* na prestížnej súťaží Great taste awards a striebro v súťaží Academy of chocolate ✨️
Myšlienkou Original beans je:
"Speaker what's True. Eat what's Pure. Preserve what's Rare." A ja nemôžem inak než súhlasiť nielen v ohľade na filozofiu značky ale aj ako môj skromný sukromny názor. Okrem iného táto holandská čokoládovna hlása, že "to čo sme si vzali z prírody, jej musíme aj vrátiť." Za každú zakúpenú čokoládu vysadia spätne jeden strom. Za jeden rok ich vysadia okolo 3 miliony, woooow. 
Zakladatel Original Beans Philipp Kauffmann predstavuje uz 7. generáciu v rodine uznávaných prieskumníkov a ochrancov prirody. Philipp sa vzdal svojej práce v OSN v New Yorku, aby pestoval Original Beans a pokračoval ďalej v myšlienke ktorá je hlboko v rodinných koreňoch. 

Tak lebo mňa Original beans očarili nielen vyššie spomínanými myšlienkami ale aj fantastickou kvalitou čokolád ktoré sú oveľa viac než čokolády :) Je to zážitok ❤️

Info k Vianociam '25 💫PS: foto ilustračná, minuloročná vegan verzia 🤤
04/11/2025

Info k Vianociam '25 💫
PS: foto ilustračná, minuloročná vegan verzia 🤤

Všetkým deťom tohto sveta zelam veľa milujúcich a laskavych ľudí okolo ❤️ A ešte veľa super lineckych ktoré nemusia byť ...
23/10/2025

Všetkým deťom tohto sveta zelam veľa milujúcich a laskavych ľudí okolo ❤️ A ešte veľa super lineckych ktoré nemusia byť len "klasicke" tvarom a ani zložením 🥹. Linecké/susienky ktoré pečiem v pre malých aj veľkých sú komplet .

Foto kredit ✨️🙏

Bonbóny ritualne (alebo ak chcete ceremonialne) kakao ❤️Keď sa spoja tie správne "tóny" tak vznikne niečo čo nás láka ni...
21/10/2025

Bonbóny ritualne (alebo ak chcete ceremonialne) kakao ❤️
Keď sa spoja tie správne "tóny" tak vznikne niečo čo nás láka nielen svojou vôňou ale najmä chuťou. Každý jeden bonbón obsahuje výberové korenie na foto + nejakú tú ingredienciu navyše a la tajomstvo sefpastry 🤣 Pecenie je alchýmia 🫶
Koreniny od rakuskych a dánskych sú záruka kvality. Nedávno som bola kúsoček od Salzburgu, v Campuse kde ma značka Bioart svoju bio predajňu, bio cafe a reštauráciu. Milujem takéto miesta, dokážu ma inšpirovať v mnohom. Aj na nove kolaciky ✨️✨️✨️

Mam rada projekty ktoré sú zároveň splnenymi snami 🫶.A o to viac keď ide o mne blízku osobu ktorá ma naopak počas mojej ...
03/10/2025

Mam rada projekty ktoré sú zároveň splnenymi snami 🫶.
A o to viac keď ide o mne blízku osobu ktorá ma naopak počas mojej cesty v tvorbe 🐼 a inych zverí vždy rada podporila, za čo jej patri moja úprimná vďaka. Nie je to absolútne samozrejmosť aj pokiaľ ide o kamaratku a o to viac to dokážem oceniť 🤍. So sa poznáme veľa veľa rokov, tak cca 8. Pamätám si ako nás spojili presne tieto naše instagramy ešte ako slobodné bezdetné a podobné životné etapy. Jej projekt a splnený sen zároveň .family_bratislava čoskoro po dôkladnej príprave uzrie svetlo sveta a bude to čarovné ✨️ a ja mu a Simi samotnej zelam veľa radostných chvíľ počas tejto cesty ♡♡♡
A prečo práve pandičky? Tak to sa tiež čoskoro dozviete, je to veľmi pekná myšlienka 🫠
PS: špaldové pandičky plnene slivkovým džemom 🐼🐼🐼 sú komplet bio ❤️

Adres

Lisse

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Kúkeria nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen