24/12/2025
Milí moji, citim vdacnost v srdci za kazdu jednu krabicku kolacikov ci lineckych ktore zdobia vase sviatocne stoly ❤️ A aj za to, ze ste si dali tu namahu a nielen zdielali so mnou dojmy z kolacikov ale prisli ste si po ne z Nitry/Trnavy/po ceste z Linz/Prievidze/Trencina alebo ste brali po 3-4 krabičky pre celú rodinu. Čarovné a neuveriteľné a chcem Vám len povedať, že si to veľmi vážim. Každého jedného z Vás ktorí si chcel dopriať niečo s láskou a starostlivosťou vyrobené mojimi dvoma rukami a pomocnými manzelovymi ktory mi pomaha skor s inymi zalezitostami okolo celeho procesu akou je distribucia ❤️ Skoda ale, ze aj on nevie piect, hodilo by sa to haha 😂.
Uprimne Vam zelam krásne Vianoce, či už tradične alebo menej tradične, či už doma alebo v inej krajine a v teple, tak ako sa Vam paci a chcete mat. Dôležitá je spoločnosť, všetko ostatné je "doplnok" ktory len dotvara celok 🥰
Velka vdaka, že volíte ❤️
Majte krasne Vianoce 🎄❤️✨️