04/03/2026
Az utóbbi időben kicsit csendesebbek voltunk itt az oldalon, de nem tétlenkedtünk! ☺️
Az elmúlt 1 évben felnőttképzés keretében elvégeztük a bádogos szakmát, ami mellett természetesen a munkák sem álltam meg.
A képzés mellett folyamatosan dolgoztunk különböző nagyobb projekteken, így az időnk nagy részét a munka és az "iskola" töltötte ki. 🤓
Most viszont örömmel mondhatjuk, hogy a képzést sikeresen befejeztük és még több szakmai tudással folytatjuk a munkáinkat.