03/01/2024
A napokban már említettem, hogy milyen nagy tervvel indítom az évet, 2024-ben megnyitom a saját műtermem: a Stúdió Eufóriát.📸✨
Most mesélek kicsit róla részletesebben.
A 23. kerületben nyitom meg a műtermet, ami nagyon közel van az otthonomhoz, így jóval több időt tudok majd alkotással tölteni, könnyebben meg tudom valósítani a fotós projektjeimet.
A családomnak van egy üzlethelyisége, ami egy ideje már üresen áll, tárolóként funkcionált az elmúlt években.
Mostanra vettem a bátorságot, hogy megnyissam a fotóstúdiót, hogy ott fejlődhessek.
Szerencsés vagyok, mert az egész családom támogat az ötletemben.❤️
A műterem 60 nm-es lesz, melyben egy kis csoda váró is helyet kap majd, ahol le tudunk ülni beszélgetni, meginni egy kávét, és fel tudunk készülni a fotózásra.
A fotós rész egyik fő eleme a majdnem 3 m-es rácsos, boltíves ablak lesz, amit nagyon jól ki tudunk majd használni a glamour fotózásokhoz. Már most imádom.☺️
Az ablakkal szemben kap helyet az aktos “szentélyem”, fekete holker fallal.
Ezt a falat helyezem el a stúdió legjobb részén, hiszen a művészi akt a fő vonalam, emiatt jönnek a legtöbben hozzám.
Az oldalsó falakra, amik gyönyörű festett dekorfalak lesznek, egy plusz ablakot is elhelyezünk, hogy minél több természetes fény jusson be hozzánk.
Ezek a fő elképzeléseim, de a valóság még elég messze jár ettől.🫣
Jelenleg még bontási munkálatok zajlanak: teljes átalakítás, falak kidöntése, csempe leverése, padló felszedése, ablakok cseréje, új fal felhúzása.
Egyedül nem mertem volna belevágni ekkora feladatba, párom az építőiparban vállalkozóként dolgozik, így a felújítás nagy részét ők végzik el. Remélem mire elkészülünk, még mindig el akar venni feleségül. 🤭 Kőműves Saca
Ki szerint őrültség augusztusi esküvő előtt belevágni egy ekkora felújításba?🙋🏽♀️