11/05/2024
Mai napon a Pázmányon, MA-s pszichológus hallgatók kis csoportjának tartottam előadást a tréningek világáról. (A kép ne tévesszen meg, tényleg ott voltak. 🤗)
Új tapasztalás volt, hogy tréning eszközök nélkül beszéltem és fókuszban a tapasztalataim, a hivatásom volt. Rettentően felemelő élmény volt velük ez az alkalom és levontuk a következtetést, az idő csak úgy repül, ha érdekes a téma (igen, túl csúsztam a nekem szánt időn). Lehet nem ártana részt vegyek egy időgazdálkodás vagy prezi technika tréningen? 🤔
Kedves hallgatók, köszönöm nektek! Valamint, köszönöm a meghívást is! ☺️