14/06/2026
Egyensúly…
Ezen a héten szabadságon voltam.
Vagyis… próbáltam. 😄
Anyaként és vállalkozóként szerintem az egyik legnehezebb dolog megtalálni az egyensúlyt. Amikor a vállalkozásod egy darab belőled, akkor azt nem teszed le délután négykor vagy ötkor.
A Color.IQ-ban ott vannak a színek, a könyveim, az ötleteim, a kérdéseim, a terveim és még rengeteg minden, amit egyszer szeretnék megvalósítani.
Ezeknek pedig az a rossz szokásuk, hogy nem kérnek időpontot. 😄
Néha pont akkor jut eszembe egy ötlet, amikor csak a családommal szeretnék lenni. Néha pont akkor kezd összeállni egy gondolat, amikor végre pihennék. Néha pont akkor kapcsolódnak össze a fejemben dolgok, amikor éppen nem dolgozom.
Közben pedig itt vár az élet is. A családom, a hétköznapok. Az, hogy anyaként, feleségként és vállalkozóként is szeretnék jelen lenni.
Őszintén?
Nem mindig könnyű és gördülékeny, de nekem nem az a nehéz, hogy sok szerepem van, hanem az, hogy mindegyiket szeretem, méghozzá nagyon.
Talán az egyensúly nem is azt jelenti, hogy mindenből ugyanannyit adunk mindig. Hanem azt, hogy amikor ölelek, akkor ölelek. Amikor alkotok, akkor alkotok.
Közben pedig elfogadom, hogy a számomra fontos dolgok néha átfolynak egymásba. De megpróbálod újra és újra a lehetőségeidhez képest a legjobbat adni ott, ahol éppen vagy.