21/05/2026
Kicsi a betáp, sok a fogyasztó, a szolgáltatónál a bővítés végeláthatatlan tortúra. Ezért felkértek minket, hogy oldjuk meg. Azt csináljuk, hogy a fogyasztókat átcsoportosítottuk prioritások szerint. Ha pl. Anya hajat szárít, süt, főz, porszívóz egyszerre, így túlterhelné a betápot, ezért az elosztóban egy automatikàval leválasztjuk a kevésbé fontos fogyasztókat. Ezáltal a betápot nem lehet túlterhelni. Ha anya kikapcsolja a hajszárítót, pl. Vissza kapcsol a boiler, ezt hívják dinamikus terhelés vezérlésnek… na de a lényeg az az, hogy a sör f@sz@, az idő jó, a munka nyugalmas. Fíl dö szánsájn! B-)