05/06/2026
Az elmúlt 2 hétben belevetettük magunkat a palántázásba,hamarosan jövünk a részletekkel 🧑🌾😃,paradicsomból, paprikából biztosan nem lesz hiány 🙏
Közben elkészültek a friss, isteni idei szörpök is😋 Nagyi-féle bodza, szamóca, epres bodza, és szamóca ivólé is!
Ami viszont ennél is sokkal jobb hir, az az hogy elindult a ribizli🥰,fekete és piros is elérhető lesz már hétvégi piacainkon💪
Mi nagyon szeretjük, szeressétek Ti is💚
Szombaton a Parkvárosi Termelői Piac -on, és a Diósdi Termelői Piacon, vasárnap pedig a Pancs - gasztroplacc -on várunk Benneteket szeretettel és temérdek organikus termékkel!