20/12/2024
Üdv mindenki!
2025.01.01.-vel visszaadom kisvállalkozásom, hála a hozott kormány rendeleteknek és a MEEVet szigorításoknak köszönhetően. Oly lehetetlenné tették a kisvállalkozók cselekvését/ meglétét, mi módon az ügyfeleket kellene csúnyán legombolni (így is már túlmenően sok) pénzzel, hogy haszonnal életben maradjanak/ maradjunk. Én ehhez NEM asszisztálok tovább.
Így ez úton szeretném megköszönni mindenkinek aki bizalmat szavazott nekem és engem kért fel a munkák elvégzéséhez az elmúlt években.
Köszönet, Béke..