21/04/2024
ALKALMAZOTTBÓL VÁLLALKOZÓ
Sziasztok, Szita Ágnes vagyok.
2024-ben döntöttem el végleg, hogy Alkalmazottból Vállalkozó leszek.
Ugyanis ekkor léptem ki a multi világából, és ugrottam fejest a szabadúszó vállalkozók közé.
De higgyétek el, nem volt rossz dolgom előtte. 22 évesen Nemzetközi Értékesítési Menedzser, a 30as éveim elején egy amerikai nagy cégnél voltam, a Közép-Kelet európai régió értékesítési menedzsere, majd 34 évesen már az egyik nagy hazai vállalatnál voltam, mint osztályvezető. Jól hangzik, igen, de amikor anyaként ott van a család, a gyerekek és a stressztől, idegességtől már nem tudod igazán ki is vagy valójában, és mit is akarsz pontosan? Megfelelni a családnak anyaként, vagy megfelelni a vállalatnak, mint alkalmazott? Akkor be kell nyomni azt a bizonyos STOP gombot, és újra kell értékelni, hogy biztos jó úton jársz-e?!