Bana Viktória

Bana Viktória Nőiség és Szépség Mentorálás ragyogni kívánó Nőknek, akik magabiztosan, önbizalommal telve akarják nőiségüket kiteljesedve megélni. Szeretettel,
Viki

Személyes küldetésem a Nőket inspirálni, emelni, támogatni és segíteni, hogy éljék - megéljék azt a nőies, ragyogó mivoltukat, mely bennük él, melyre születtek. Misszióm, hogy a nők ragyogjanak és megszeressék magukat. Visszataláljanak önmagukhoz, ezáltal szépségükhöz, önbecsülésükhöz, méltóságukhoz. Hiszem, ha a Nő a helyére kerül, minden a helyére kerül. A Nő ereje a nőiességében rejlik, ahogy N

eked is. A megfelelő támogatással, útmutatással könnyedén és egyszerűen éred el, hogy ízig-vérig Nőként élj, akár anyaként, akár társként, akár vállalkozónőként. Bana Viktória vagyok, Nőiség és szépség mentorként állok szolgálatodra, hogy segítselek, támogassalak. Nem a megszokott módon teszem ezt, mivel más nézőpontból közelítem meg a Nőiséget és a szépséget. Azt vallom, hogy minden Nő ragyogásra született, ahogyan Te is! Tiszta szándék vezérel azon az úton, hogy ráébresszelek és vezesselek a nőies, ragyogó, Istennői minőségedre ébredésednek és annak megélésnek örömteli útján. Munkám során ötvözöm a belső munkát, a külsődet is megszépítő tevékenységekkel. Befelé indulunk, ismerkedünk a lelkünkből fakadó iránymutatásokkal, hogy egyre tudatosabban és többként legyünk jelen. Kialakítjuk saját, egyedi eszköztáradat, melyek folyamatosan a rendelkezésedre állnak, támogatást nyújtanak számodra és megváltoztatják a szemléletmódodat, hogy végre teret kaphassanak a vágyaid és közelebb kerülhess önmagadhoz. A cél, hogy harmóniába kerülj önmagaddal és hagyd kifejeződni a belső ragyogásodat. Mivel minden, mindenre hatással van, amennyiben a kapcsolatod önmagaddal szeretetteljessé válik, az egyéb életterületeiden is „kisimulnak a ráncok”.

🎈Csodás emelkedést tapasztalsz az életedben, a jelenlétedben, a mindennapjaidban, az emberi kapcsolataidban, és a karrieredben is. Továbbá:

🎈Megszereted magad, örülsz annak, aki vagy
🎈Önmagadra találsz
🎈Örömmel nézel a tükörbe
🎈Véget ér a robot életed
🎈Végre jut időd magadra
🎈Kiteljesedsz, felszabadulsz, szárnyalsz
🎈Hozzájárulsz egy jobb világ megteremtéséhez

✅ Mire számíthatsz?

- ébresztő gondolatokra, útmutatásokra
- emelő üzenetekre, inspirációra
- szépségápolási tippekre, tanácsokra
- sminkelési tippekre, tanácsokra, a természetesség jegyében
- őszinte termékajánlókra, terméktapasztalatokra

❌ Mire ne számíts?

- fizetett pozitív termékvéleményekre
- éneklős, csücsörítős sminkvideókra
- túl színes látványsminkekre
- vastag, maszk hatású alapozásra
- panaszkodásra, ítélkezésre, minősítésre

Örülök, ha hívást érzel és megszólítottak a gondolataim. LÉGY A TÁRSAM, éld szívvel-lélekkel a mindennapjaidat és ragyogj, hogy egy békésebb, szeretettel teli világot teremthessünk meg gyermekeink és a magunk számára! Amennyiben kérdésed merül fel, írj nekem e-mailt az [email protected] címre. Iratkozz fel hírlevelmere, hogy elsők között értsülj a programjamról és hogy bővebb információkkal szolgálhassak a Számodra! Megköszönöm, ha követsz itt, a Facebookon is.

4 hiba, melyek közül egyet szinte mindannyian elkövettünk már...Lapozd végig!Nem csak a hibákról írtam, hanem arról is, ...
27/09/2023

4 hiba, melyek közül egyet szinte mindannyian elkövettünk már...

Lapozd végig!
Nem csak a hibákról írtam, hanem arról is, hogyan tudod
elkerülni, hogy ne kövesd el őket újra meg újra.

Te melyik hibát találtad ismerősnek?

25/09/2023

Hogyan készíthetsz szemsminket, ha csak
egy szemceruza van nálad?

A videóban megmutatom azt a 3 egyszerű lépést,
melyeket te is könnyen el tudsz végezni, hiszen semmi
komolyabb vagy precízebb műveletet nem igény, amitől
bonyolult vagy nehéz lenne.

1. lépés: a ceruzával besatírozzuk a külső szemzugot és
az alsó kontúrt a szempillatőben.
Arra vigyázz, hogy nem vidd nagyon ki és nagyon fel az anyagot.
Ha mégis megtörténik, ne ess pánikba, hanem egy fülpiszkáló segítségével
tudod korrigálni.

2. lépés: kisebb, tömör fejű ecsettel satírozd, mosd el a felvitt anyagot,
törekedj arra, hogy egységes legyen, és ne maradjon határozott éle.

3. lépés: púder segítségével fixáld a festést, mert e nélkül nem lesz sem tartós,
és nem is fog a helyén maradni.

Próbáld ki!

Kövess be további egyszerű, de nagyszerű smink tippekért! viktoria

24/09/2023

Íme 3 azonnal használható tipp, hogy a mindennapos sminkelésedhez
segítséget nyújtsak, gyors, egyszerű és könnyű példákkal, ahogyan azt már tőlem megszokhattad.

1. Tipp: előfordul, hogy az alapozódat nem tudod szépen felvinni a bőrödre,
valamiért foltos marad, vagy nem terül olyan szépen, ahogyan azt szeretnéd.
(ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz az alapozód)

Ebben az esetben, keverj az alapozódhoz a hidratáló krémedből kis mennyiséget.
Meglátod, milyen szép lesz az eredmény és jobb érzete lesz a bőrödnek is.

2. Tipp: vannak napok amikor akárhogy is szeretnéd, még 5 perced sincs reggel, hogy elkészítsd a sminkedet, viszont nem szeretnél lemondani az érzésről, hogy jobban érzed magad és nem szeretnél smink nélkül elindulni otthonról.
Az is előfordulhat néha, hogy nincs nálad a teljes sminkkészleted, csak pár dolog, viszont szeretnél valami minimális ragyogásfokozást.

Minden megoldható! Ezért is imádom a sminkelést, mert rengeteg lehetőség közül válaszhatunk.
Például: 3 termék: alapozó + szempillaspirál + rúzs segítségével már el is tudod készíteni azt, amitől jobban fogod érezni magad.
Nyilván nem lesz olyan a végeredmény, mintha minden szükséges termék a rendelkezésedre állni, de a semminél mindenképpen több és szebb.


3. Tipp: Bármilyen sminket is készítesz, bármennyi időd van, bármennyi termék is áll a rendelkezésedre, ne felejtsd el! hogy NE TÖKÉLETES sminket akarj készíteni,
hanem arra törekedj, hogy veled összhangban lévőt, amelytől máris jobban érzed magad.
Hiszen, nem profi sminkes vagy, hanem egy elfoglalt nő, aki a sűrű időbeosztása ellenére is foglalkozni akar magával és a szépségével.
Ez már önmagában nagyszerű és értékelendő!

18/09/2023

Minden nap sminkelsz? Vagy csak alkalmanként?
Van amikor csak feldobsz egy alapozó, bronzosító, szempilla triót?
És ettől máris jobban érzed magad?
Vannak napok, amikor többre vágysz, vagy kedved van kicsit "alkotni"?

Teljesen rendben van, ha a mindennapjaidban
nem mindig fested ki a szemedet.

Mivel minden napunk más, az arcunk, a hangulatunk,
bőrünk is más.
Ezt célszerű figyelembe venni reggel, mikor
a tükör előtt a szépítő sminkedet készíted.

Pont ez a lényege a sminkelésnek, a szépségünkkel való törődésnek,
hogy magunk kedvére, magunk miatt csináljuk, és megfigyeljük
magunkat, hogy mire is vágyunk épp. És azt csináljuk, amitől mi érezzük
jobban magunkat!

Csodás hetet! 😊💫💖

17/09/2023

Rúzsból sosem elég?

Én imádom a rúzsokat, és imádom, hogy bármilyen sminket is készítek,
a rúzs színével pluszt tudok hozzáadni a végeredményhez.

Természetesen nem kell végtelen számú rúzs, szerintem ha 3 olyan van, amit igazán szeretsz (színét, állagát, viselhetőségét, tartósságát illetően is) az már elegendő.

Milyen színű rúzsok azok, amelyek jó ha vannak a készletedben?

1. legyen egy szájszínedhez közeli
2. legyen egy kicsit világosabb árnyalat, mint a szájszíned, egy szép n**e
3. legyen egy kicsit sötétebb, mint a szájszíned

+1 lehet a hozzád illő piros rúzs (persze csak akkor ha szereted magadon)

40 felett mindenképpen a lágyításra érdemes törekedni, ezért a sötét színekkel óvatosnak kell lennünk, mint pl. a bordós, barnás, téglás árnyalatok.
Helyette vidám, fiatalos, üde színeket válassz!

Fényes vagy matt?
Ha szeretnéd optikailag nagyítani a szádat, mert vékonyabb, vagy már nem olyan telt, akkor a fényeset javaslom.
(a kor előrehaladtával teljesen normális jelenség, hogy az ajkaink teltségéből veszítünk)
Ha alapból nagyon száraz és cserepes a szád, akkor a matt nem lesz jó választás, mert csak tovább szárítja majd.

Ne foglalkozz azzal, hogy hideg vagy meleg árnyalatú a bőröd, vagy hogy milyen színű a pirosítód.
Mert egy rózsaszín pirosítóhoz is felkenthetsz egy szép piros rúzst,
illetve a barackos pirosítódhoz is jól mutat egy szép rózsaszín árnyalat a szádon.

Légy bátor és m**d használni a színeket!

És most nézd meg és számold össze, hány rúzsod van?
(szájfényeket se hagyd ki)
Oszd meg velünk itt kommentben!

15/09/2023

Pár napja story-ban feltettem egy képet, rajta pedig egy kérdést.
A kérdés a következő volt: "Mi hiányzik az ALAP SMINKKÉSZLETBŐL a képen látható termékeken kívül?"

Érkezett sok válasz.
"Szemöldök cucc" volt a leggyakoribb, aztán sminkfixáló, primer, hidratáló krém, rúzs, szájfény.

Mindegyik válasz igaz, viszont a "jó" válasz a kérdésemre, a rúzs/szájfény volt.

És tudod miért? Mert a szemöldök cucc, a primer, a sminkfixáló nem képezi az ALAP SMINKKÉSZLET tartalmát.

Az arckrémek, szérumok a bőrápoláshoz tartoznak.

Az ALAP SMINKKÉSZLET az én megközelítésem szerint (ami az egyszerűsítés jegyében jött létre), azokat a termékeket tartalmazza, amelyek nélkülözhetetlenek a mindennapos szépítő sminkedd elkészítéséhez.

Szemöldök cucc nélkül is el lehet készíteni a sminket. Mutatom a videóban hogyan.
Primer és fixáló nélkül is el tudod készíteni a mindennapos szépítő sminkedet. Nem nélkülözhetetlen termékek.

Természetesen mindenki azt vesz és használ, amit szeretne.
És igen, meg lehet vásárolni azt a bizonyos szemöldök cuccot, és a második palettát, highlightert, csillámot, stb. de szerintem
csak az után, hogy a legfontosabbak termékek már ott vannak a kezünkben.

Viszont én azt látom, hogy sok esetben azért nem tudjuk elkészíteni a sminkünket, mert nem állnak a rendelkezésünkre azon termékek, amelyek valóban szükségesek. Helyette tele a neszeszerünk olyan termékekkel, mint pl. ötödik highlighterrel, amit nem is használunk, mert nem tetszik a színe magunkon.

A kérdés az, hogy gyűjteményt hozol létre, vagy ésszerűen és rendeltetésszerűen állítod össze a sminkkészletedet?

A videóban pedig megmutatom, hogy tényleg el lehet készíteni azt a szépítő sminket, a képen látható termékek segítségével, amitől jobban érzed magad.

12/09/2023

A jól kihasználható paletta azt jelenti,
hogy többféle sminket is el tudsz készíteni vele.

Mutatom, hány fajta sminket készítettem ezzel a N**e
palettával, és ha nem lenne mélyen ülő szemem,
és szeretném magamon a sötétebb szemhéjfestést, akkor
még további lehetőségek is rejlenek csupán ebben az egy palettában.

A feliratokon feltüntettem, hogy mely színekkel készült a szemsmink.

Annyival kiegészítem, hogy minden variációnál az 1-es színből tettem a szemöldök
csontra, a szemöldök alá.
Szeretem, ha az a terület fényes, illetve ha van ott is festék sokkal szebben
lehet satírozni, mintha nem lenne.
Mert 2 anyagot könnyebb "összemosni" és szebb lesz a végeredmény.

11/09/2023

Nőként néha megfeledkezünk arról, hogy nem kell minden nap a toppon lennünk.
Az egész héten keményen hajtunk, különböző helyzetekben állunk helyt, feladatokat látunk el, kihívásokat hárítunk és problémákat oldunk meg, mindamellett, hogy igyekszünk a szépségünkkel, a nőiességünkkel is foglalkozni.
Ez mind szép és jó, és az élet velejárója...

Viszont időnként jól esik semmit tenni,
pizsiben tölteni akár egy egész napot...
pihenni és töltődni nekünk is kell!
Te mikor csináltál magadnak egy ilyen napot?
És melyik napodon tudod megvalósítani? 🌼

08/09/2023

Hogyan használd a korrektort, ha elmúltál 40?

A korrektor arra hivatott szolgálni, hogy a szem alatti karikát,
elszíneződést csökkentse, továbbá, megnyissa az arc ezen területét.
Nagyon szép, ha szem alatti terület kicsivel világosabb, mint a többi rész.

A korrektornak nem kell nagyon világosnak lenni, szerintem
sokkal szebb, ha az alapozó színénél csak 1-2 árnyalattal világosabb.

Textúráját tekintve olyat válassz, ami nagyon vékony, finom, nem pedig sűrű, úgymond púderes. Viszont amellett, hogy könnyed formula, legyen erőteljesen
pigmentált.

A szemkörnyék az arc legérzékenyebb területe, az első
ráncok is itt jelennek meg. 40 év felett már nagyon kell figyelni arra,
hogy milyen korrektort, milyen mennyiségben és milyen technikával
helyezünk fel.

A mennyiséget illetően a lehető legminimálisabbra kell törekedni, és ugyanez igaz a púder használatára is.
Mert nem csak a korrektor, hanem a túl sok púder használatával is azt érhetjük el, hogy a ráncainkat kihangsúlyozzuk.

A technikát a videóban megmutatom.
A legfontosabb része, hogy a karikák a belső szemzugból indulnak
és a szemkörnyék külső részére nem terjednek ki. Ezért oda, ahol a ráncok vannak, tényleg csak egy icipici anyagot juttatunk.
A fókusz a belső szemzugon legyen!

A szem alatti táskákat nem lehet korrektorral eltüntetni.
Mint ahogy az elvesztett "anyagot" sem tudjuk visszapótolni a szemkörnyékre
korrektorral.

Nem kell arra törekednek, hogy teljesen elfedd a karikáidat.
Az a fajta sminkelés, amit én képviselek, nem a takarásra, elfedésre
helyezi a hangsúlyt, hanem a szépség kiemelésére.
Így szerintem bőven elegendő, ha tompítani tudod a karikádat, és megvilágosítod az arcnak ezen területét, a szebb összhatás érdekében.

Tipp: ha van világosabb árnyalatú alapozód,
azzal helyettesítheted a korrektort, ha éppen nincsen.
Vagy ha jobban szereted az alapozód textúráját,
mint a korrektor érzetét.

Ha van további kérdés a témával kapcsolatban, ne habozz feltenni!

A te boldogságodat, mely tényezők befolyásolják az alábbi felsorolásból?1. Az érzelmi biztonság és a kapcsolatok minőség...
06/09/2023

A te boldogságodat, mely tényezők befolyásolják az alábbi felsorolásból?

1. Az érzelmi biztonság és a kapcsolatok minősége
2. Az egzisztenciális biztonság, például az anyagi stabilitás
3. A testi és lelki egészség, szépség
4. Az önmegvalósítás és a személyes előrehaladás
5. Az értékek tudatában, az életcéloknak és vágyaknak a tisztánlátása
6. Az élvezeti értékek, életminőség, például a hobbi és az időtöltés
7. A környezeti körülmények és a közösséged minősége

A fenti tényezők nem egyformán fontosak mindannyiunknak.
De az biztos, hogy nekünk, nőknek fontos a boldogság megélésének feltételeinek megteremtése.

Írd meg kommentben a számodra legfontosabb tényezők számát!

04/09/2023

Hétindító reggeli szépség perceim...

Úgy alakult, hogy ma nem én vittem a gyermeket iskolába,
ezért volt időm felvenni a reggeli készülődésemet.

Nem erősségem a korán kelés. Ahogy nekem, úgy az
arcomnak is több időre van szüksége, hogy
felébredjen.
Mire elkészültem mindennel, az arcom is "helyreállt".

Gyors arcápolás, gyors smink, pici hajazás és végül
az öltözködés.... nem több mint 15 perc alatt készen is voltam.
(na jó, hajamat előző este megmostam)

Mindezek a lépések, amelyek rólam szólnak, amelyek
segítenek kapcsolódni önmagamhoz, egytől egyig ahhoz járulnak hozzá,
hogy jól induljon a napom, és magabiztosan indulhassak útnak.

Legyen csodálatos heted!
Ragyogj!

03/09/2023

Bagatellnek tűnhet, mégis sok bosszúságot okoz.

Mindannyian jártunk már úgy többször is, hogy a szempillaspirálozás után
feltapadt a szépen kisminkelt szemhéjunkra a spirál.
Ez azért történik meg, mert nem száradt még meg.

Dühítő tud lenni...

De biztos vagyok benne, hogy olyan is előfordult már veled is, hogy véletlenül
megcsúszott a kezed és olyan helyre került a spirálból, ahova nem szeretted volna.

Ilyenkor nem kell pánikba esni, a videóban mutatom
a megoldást.
(meg azt is, hogy mit ne csinálj)

Amit én látok, hogy sokan nekiesnek gyorsan eltüntetni a "hibát", és ettől
leginkább csak nagyobb bajt csinálhatunk.

📍A lényeg: várni kell, míg az anyag megszárad és szépen, el lehet távoltani onnan, ahova az nem való, anélkül, hogy nyomot hagyna, vagy sérülne a már kész smink.

Cím

Telki
2089

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Bana Viktória új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória