04/06/2026
🚶➡️ „Walk15” iššūkis užbaigtas su rekordais!
Šį pavasarį mūsų kolegos priėmė iššūkį judėti daugiau – ir pranoko visus lūkesčius. Per vieną mėnesį 116 dalyvių kartu nužingsniavo daugiau nei 35 milijonus žingsnių.
Tai ne tik skaičiai. Kolegos žingsniavo per pietus, rinkosi laiptus vietoje lifto, judėjimas tapo kasdieniu įpročiu. Daugiausiai nužingsniavusius mūsų partneriai UAB „Lemora” apdovanojo specialiais prizais.
Didysis prizas atiteko Marekui. Sveikiname! 👑
Iššūkis baigėsi. Judėjimas – ne. 💚