19/05/2026
Per dvi dienas aplankėme tris objektus Vakarų Lietuvoje – Monciškėse, Klaipėdoje ir Nidoje. Susitikome su projektų komandomis, vaikščiojome po erdves, diskutavome, klausėme ir dalinomės patirtimis.👷♂️👷🏻♀️
Tokios išvykos stiprina tai, kas svarbu organizacijoje: atvirą dialogą, dalinimąsi patirtimi ir bendrą supratimą apie tai, ką kuriame kasdien.🤝
Ne mažiau svarbi ir kita dalis – laikas kartu ir pokalbiai, kurie stiprina komandą už kasdienių darbų ribų.💚