29/04/2016
Jak to się nie da? Gdzie instytuty za Nasze pieniądze utrzymywane... gdzie przemysł związany z osiągnięciami tych instytutów... gdzie Nasze ciągle poprawiające status życie - ze zmniejszającymi się opłatami codziennymi?
Proponuję Inżtniera Zbigniewa Kopecia mianować na: Głównego Koordynatora Polskiej Technologii Samochodowej... któremu podlega minister!
http://natemat.pl/178197,jego-elektryczna-nexia-przejezdza-kilometr-za-3-gr-a-corolla-ma-zasieg-700-km-inz-kopec-z-gdanska-lepszy-od-tesli
– To łatwe. Wyrzucam z samochodu całą część spalinową: silnik z osprzętem, rury wydechowe, tłumik oraz zbiornik paliwa. W to miejsce instaluję silnik elektryczny o średnicy na przykład 20 centymetrów, kontroler i zestaw – opowiada Zbigniew Kopeć, prawdopodobnie pierwszy P***k, który już w 1999 roku…