29/03/2026
Ta praca daje radość i satysfakcję. Są tacy u których bywam już od 30 lat , ale każdy jest mile widziany i witany z uśmiechem. To nie tylko praca, to więzi i relacje których dziś brakuje w kontaktach międzyludzkich. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie☺️❤️