11/05/2026
W akcji "Flaszka na druty" przez ostatnie dwa tygodnie zebraliśmy 313 butelek, które nadawały się do zwrotu. Środki zostaną przeznaczone na potrzeby sprzętowe KME.
Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o dorzuceniu się do tematu a w szczególności Paniom sprzątającym, które to co zostało porzucone na korytarzach i boisku znosiły do naszych pojemników.
Polecamy się pamięci.
Wasz śmieć to nasz 💰