16/05/2023
Szanowni Klienci i Inwestorzy,
Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą, jaką jest przemyślna decyzja w kwestii wycen- jakie dla Państwa przygotowuję.
Od pewnego czasu spotykam się z nieuczciwością klientów, którzy często proszą mnie o wycenę. Ja oczywiście robię wycenę-czasem szybko-czasem zajmuje mi więcej czasu, ale zawsze staram się je zrobić, wysłać wycenę, projekt czy kosztorys.
Po czym jest cisza...Nie wiem jak mam to rozumieć. Jadę na miejsce inwestycji, robię pomiary, później siedzę nad wyceną. I co dalej?
Proszę szanujcie mnie jako partnera biznesowego, czasem kolegę ale również jestem mężem i ojcem. Ten czas mógłbym poświęcić osobom które są zainteresowane.
Stąd mój apel- Dajcie znać ; 'Dziękuję za wycenę' lub '' rezygnuję'', '' zastanowię się''.
Od dziś przy wycenach i dojeździe do klienta na pomiary pobieram zadatek w kwocie 150-200zł. Jeśli wycena " przejdzie '' w pełni zwracam pobrany zadatek. Jeśli nie otrzymam informacji po wysłaniu wyceny do 3dni odnośnie decyzji lub będzie rezygnacja z wykonania usługi montażu-zadatek jest bezzwrotny.
Podkreślam, że wycen online nie wykonuję.
Taka sytuacja na tą chwilę jest do odwołania.
Pozdrawiam i Miłego Dnia,
Piotr.