07/11/2018
7 letni Sebastianek z Wrocławia staje po raz drugi do walki z rakiem 😭😭 BIAŁACZKA ZNÓW POWRÓCIŁA😭😭
Zwracamy się do ludzi dobrej woli o pomoc dla 7 letniego Sebusia z Wrocławia , który po raz drugi walczy z choroba nowotworową. Jedyną szansą na całkowite wyleczenie ostrej białaczki linnfoblastycznej jest przeszczep szpiku od niespokrewnionego dawcy . Na dzień dzisiejszy oczekujemy wspaniałej wieści, że dawca się znalazł i nasz mały bohater będzie miał szansę na pełny powrót do zdrowia. Po przeszczepie konieczne będzie zapewnienie Sebastianowi jak najlepszych warunków, w których będzie mógł odzyskać siły po wyczerpującym leczeniu .Obecnie mieszkanie niestety tego nie zapewnia . Pięcioosobowa rodzina mieszka w jednopokojowym mieszkaniu.Nie są to odpowiednie warunki ,do których dzielny wojownik powinien wrócić ze szpitala . Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc i wsparcie , chcemy Sebusiowi zapewnić własny pokój, aby mógł bez kompilacji wracać do zdrowia . Za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc i wsparcie z całego serca dziękujemy.
Pomóżmy rodzicom Sebusia zebrać tę kwotę!
PRZELEW ---> https://pomagam.pl/Sebcio
Dołącz do akcji zróbmy co w naszej mocy...
Poruszmy niebo i ziemię dla Sebusia 😍💗
PEŁNA MOBILIZACJA !
Kochani.Klikajcie, lajkujcie, UDOSTĘPNIAJCIE - niech jak najwięcej osób dowie się o Sebastianku !