18/06/2026
Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez Deante i możemy śmiało powiedzieć, że było fantastycznie! 😊
Duża dawka praktycznej wiedzy, ciekawe prezentacje oraz wiele inspirujących rozmów sprawiły, że był to bardzo wartościowo spędzony czas. Do tego przemiła atmosfera - wszystko na najwyższym poziomie.
Dziękujemy Deante za zaproszenie i świetnie spędzony czas. Wracamy z głowami pełnymi wiedzy. 🛁 Do zobaczenia przy kolejnych okazjach! 👏