06/01/2026
Nowy kalendarz zastąpił już poprzedni. Tamten był w ciemnym brązie.Przewędrował ze mną trochę kilometrów. Kilka notatek, niektóre odhaczone, parę kartek pominąłem.. Tym razem wybrałem w sklepie czerń. Też ładny, czerń pasuje do wszystkiego. Nowy kalendarz, nowy rok. I też nowe rzeczy. Być może i zmiany jakieś.. Każdemu w tym roku życzę takiego własnego,osobistego kalendarza. Kalendarza pełnego zapisków. I jak najwięcej odhaczeń.I jeszcze tych zmian życzę.. W kuchni, w garderobie,w sypialni,a może w salonie 😉
A do nowego kalendarza wracając.. popiszę w nim jeszcze starym długopisem.