02/07/2022
Z przyjemnością informujemy, że staliśmy się partnerem wyprawy Beaty, która planuje przejechać całą Polskę rowerem (cel to 3333km), przy czym zbiórka pieniędzy jest na szczytny cel
Jeśli też chcesz dołączyć do pomocy, zapraszam do obserwacji poczynań Beaty na Focus Na Szwendanie - Beata Szymkowiak oraz wchodźcie pod link (https://zrzutka.pl/yjhmxr) i zostawcie coś od siebie dla Kacpra 🥳
Nie przestajecie mnie zaskakiwać. 🙂
Dziś odczytałam wiadomość od kolejnego PARTNERA WYPRAWY, który wpłaci określoną stawkę (20 gr) za każdy przejechany przeze mnie kilometr.
Gumny Stolarstwo - witaj na pokładzie! 😁
"Pamiętaj - jeśli kiedykolwiek potrzebujesz pomocnej dłoni, masz ją na wyciągnięcie ręki. W miarę upływu lat pamiętaj, że masz jeszcze drugą rękę: pierwsza jest po to, aby pomóc sobie, a druga po to, aby pomagać innym."
Weź tyle, ile potrzebujesz. Daj tyle, ile możesz. Bo DOBRO POWRACA!
➡️ https://zrzutka.pl/yjhmxr