04/06/2026
Priatelia, ruku na srdce, kto dnes na stavbe či v záhrade trikrát prehodnotil svoje životné rozhodnutia? 🥵☀️
Vonku je momentálne také teplo, že aj náradie v kufri auta sa topí a fúrik radšej štrajkuje v tieni. My na stavbách síce vydržíme veľa, ale netreba to siliť.
Máme pre vás pár osvedčených „stavebných“ tipov, ako toto peklo prežiť:
✅Plánujte s rozumom: Najťažšiu prácu, betonáž či výkopy si nechajte na skoré ráno. Okolo obeda už len „manažujte“ z tieňa.
✅Nielen betón potrebuje vodu: Polievať základy v tomto teple je dôležité, ale polievať seba zvnútra je dôležitejšie. Čistá voda je váš najlepší parťák.
✅Schlaďte sa u nás: Ak vám dochádza materiál (alebo sily), príďte k nám. U nás v stavebninách máme príjemný chládok, materiál skladom a radi vám pomôžeme s nákupom rýchlo, aby ste sa mohli vrátiť do tieňa.