04/05/2022
Пройшов вже місяць, як ми перейшли з роботи в дистанційному та аварійному режимі до ведення робіт в стандартному форматі.
За цей час:
1. Об'єм технічного обслуговування виріс з 20% до 70% від довоєнного (на жаль, БЦ та ТРЦ ще не всі відновили діяльність).
2. Розпочато та навіть вже завершено невеликий проект з монтажу ліфта в лікарні в м.Тячів.
3. Відновлено роботи на декількох крупних об'єктах в м. Київ. Таким чином, в квітні в нас вже було задіяно 5 монтажних бригад.
4. Знайдені логістичні рішення для постачання обладнання, комплектуючих та запчастин з Китаю, Туреччини, Італії, Польщі та ін.
5. Ну й звісно в повному обсязі виконуємо всі замовлення, рухаються процеси, виготовляємо паспорти, креслення, виїжджаємо на об'єкти тощо.
Висновок:
Ми розуміємо, що всім тяжко, але активність кожного дає можливість не тільки тримати співробітників, субпідрядників та підприємство на плаву, головне - це невеличкі поштовхи для того, щоб ті, хто ще має сумніви - теж повертались до роботи. Потрібно рухати економіку, потрібно забезпечувати роботою якомога більше людей.
Віримо в перемогу! Працюємо заради країни! Все буде Україна!