Relax hvac inc

Relax hvac inc Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Relax hvac inc, Heating, ventilating & air conditioning service, 42935 Gotham Way, Ashburn, VA.

05/23/2024
03/16/2024
11/02/2023

🟢 🟢

دکتر ندا تولایی (استاد اخراجی دانشگاه الزهرا)، خطاب به استادی که پس از اخراجِ او قرار است کلاس و درسِ او را ادامه دهد نوشت:

*من تا اینجا را درس دادم. تا آخرِ قرون وسطی…تو برایشان از «رنسانس» بگو. از زایشِ دوباره! مبادا فکر کنند تاریکی پایانی ندارد!

متنِ نامه را با هم بخوانیم:

همکار محترمِ من ، سلام
هفتهء پیش از دانشگاه با من تماس گرفتند و گفتند:
«بدلیلِ نوساناتی که در تاییدِ صلاحیتِ شما از سویِ حراست پیش آمده این ترم را نمیتوانیم در خدمتتان باشیم»
ساده‌ترش میشود ، *تو اخراجی*
این در حالی ست که سه ماه پیش تمامِ اساتید مجددا صلاحیتشان مورد بازبینی قرار گرفت. من تایید شدم و این ترم هم دو جلسه از کلاس هایم برگزار شد. سرتان را درد نیاورم.
خلاصه چنین شد که احتمالا باقیِ ترم کلاسِ من به شما واگذار میشود. زحمت شد برایتان. میدانم که از نصفه‌ی کلاس، جایِ یک مدرس دیگر را گرفتن سخت است. هر چند من تجربه‌اش را نداشته‌ام. بگذریم

من تا آخرِ قرونِ وسطی را گفته ام. از اینکه مسیح، پیامی جز محبت برای مردمش نداشت اما کلیسا هزار سال روزگارِ اروپا را به نام او سیاه کرد و هر کس حرفِ جدیدی زد سوزانده شد.

برایشان از سازمان های اَنگیزیسیون گفتم که چنان به تفتیشِ عقاید و کندوکاو در خصوصی‌ترین اعمالِ شهروندانش پرداخت که هر بذری برایِ خلقِ هنر در خاک خفه ماند و چنین بود که تاریخِ هنر به نسبت، ده قرن اینچنین ناچیز ماند.
من تا اینجا را درس دادم. تا اخرِ قرون وسطی…تو برایشان از ؛
رنسانس بگو.....
از زایشِ دوباره.....
مبادا فکر کنند تاریکی پایانی ندارد.
تو برایشان از قصه هایِ پشتِ هر اثرِ هنری بگو، مثلا بگو که ؛
داوید، ناپلئون را به دروغ رویِ اسب با آن شکوه نقاشی کرد. که جبروتش حفظ شود. وگرنه ناپلئون سوارِ الاغ بود در آلپ.

برایشان از قصه های پشتِ هر هنرمند بگو.
مثلا بگو «کته کُلویتس» پسرش در جنگ کشته شد و هنرش توسط حزبِ حاکم بعنوان هنرِ فاسد ممنوع شد و مجبور به استعفا از جایگاهش در هیات علمی دانشگاه شد و همه‌ی اینها باعث نشد امروز ما در خاور میانه نام او را ندانیم. اما هرگز نامِ کسی که او را سرکوب کرد باقی نماند. دست کم نه به نیکی…

برایشان از تک تکِ زنانی بگو که جنگیدند که بالاخره در قرن بیستم نامشان هم پایِ مردان در تاریخِ هنر مطرح شود. مبادا فکر کنند زنان همیشه در محاق باقی خواهند ماند.

همکارِ محترمم.
من شما را نمیشناسم، نمیدانم سرِ کلاس، خودت هستی یا مانندِ خیلی از ما مجبور به پنهان کردنِ بخشی از خودت. در نظر بگیر که خیلی از بچه‌ها حتی در خانه هم مجبورند بخشی از خودشان را پنهان کنند. پس اگر صلاح دیدی آزادشان بگذار که دست کم سرِ کلاس، خودشان باشند. بدونِ ترس از عواقبش.

ناراحتِ من نباش. من ۸ سال در این دانشگاه درس دادم. و میانگینِ ارزشیابیم با ۶۰ کلاس و دو هزار دانشجو‌ با استناد به سایتِ خودِ دانشگاه ۱۹/۶۸ است. همین برای من کافی ست.
کلاسم را به تو میسپارم.
من تا اخر قرون وسطی را درس دادم، تو اما برایشان از رنسانس بگو.....

منبع: گروه تفکر و سایت های: با تو،
قطره، انصاف نیوز

08/16/2023
08/16/2023
08/16/2023
08/16/2023
08/15/2023
07/31/2023
07/29/2023

Address

42935 Gotham Way
Ashburn, VA
20147

Opening Hours

Monday 9am - 5pm
Tuesday 9am - 5pm
Wednesday 9am - 5pm
Thursday 9am - 5pm
Friday 9am - 5pm
Saturday 9am - 5pm

Telephone

+15712638855

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Relax hvac inc posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Relax hvac inc:

Videos

Share


Other Heating, ventilating & air conditioning in Ashburn

Show All